Wybierz datę rezerwacji
KELLYS TAYEN R50 NR11

Kategoria: Hardtail

Producent: Kellys

Wydajny silnik elektryczny, precyzyjny mechanizm zmiany biegów, niezawodny amortyzator i starannie zaprojektowana rama, która świetnie spisze się podczas dynamicznej jazdy. KELLYS Tayen R50 to nowoczesny e-bike MTB, który spełni oczekiwania wymagających miłośników terenowych wyzwań, zarówno kobiet i mężczyzn.

Ten model wyposażony jest w umieszczony centralnie silnik elektryczny Shimano Steps E7000, który pomoże uporać się ze stromymi wniesieniami oraz pozwoli oszczędzić energię podczas długich dojazdów na górskie odcinki. Zasilany jest wydajnym akumulatorem o pojemności 720 Wh, który zintegrowano z dolnym fragmentem ramy. Całość sterowana jest za pośrednictwem intuicyjnego panelu kontrolnego Shimano SC-E5003 umieszczonego na kierownicy.

Stylowa aluminiowa rama typu hard tail została zaprojektowana z myślą o sportowej jeździe. Nisko osadzony środek ciężkości i dynamiczna geometria zapewniają pełną kontrolę nad jednośladem w każdym typie terenu - zarówno podczas przemierzania krętych i pełnych przeszkód szlaków, jak i ostrych zjazdów. Konstrukcja wyposażona jest w otwory do wewnętrznego prowadzenia linek i posiada taperowaną główkę. Skuteczna niwelacja wstrząsów na wyboistej nawierzchni to zasługa amortyzowanego widelca powietrznego Rocsk Shox 35 Silver RL ze 120-milimetrowym skokiem i możliwością blokady.

Napęd KELLYS Tayen R50 to 10-biegowy mechanizm z jedną tarczą z przodu. Taki układ zapewnia większą niezawodność napędu oraz pozwala w pełni kontrolować dynamikę jazdy. Za precyzyjną zmianę przełożeń odpowiada przerzutka Shimano Deore. Skuteczne hamowanie w każdych warunkach terenowych gwarantują wydajne hamulce hydrauliczne Shimano MT200. Świetną przyczepność do podłoża zapewniają stworzone z myślą o terenowych wyzwaniach opony Schwalbe Nobby Nic Performance.

Rower dla Unisex

Rozmiar ramy L

Wielkość kół 29"

Waga 22,8 kg

Kolor White