ID #607bbdc2a6e6e
Rekrutacja do Medycznego Zespołu Ratunkowego PCPMPOLSKIE CENTRUM POMOCY MIĘDZYNARODOWEJ (PCPM) jest organizacją pożytku publicznego (KRS: 0000259298), udzielającą pomocy humanitarnej i rozwojowej na świecie oraz pomagającą ludziom dotkniętym skutkami kryzysów humanitarnych - zarówno konfliktów zbrojnych, jak i klęsk żywiołowych. Fundacja została powołana, by łagodzić następstwa kryzysów humanitarnych oraz umożliwiać ich ofiarom otrzymywanie pomocy z Polski.  

 

ZESPÓŁ RATUNKOWY PCPM / Polish Emergency Team powstał w 2014 r i jest pierwszą w Polsce ochotniczą grupą szybkiego reagowania na klęski żywiołowe oraz kryzysy humanitarne poza granicami RP. Jest także jednym z nielicznych zespołów w Europie, który uzyskał klasyfikację WHO jako EMT (Emergency Medical Team) Type 1. Zespół niósł dotychczas pomoc m.in.: cywilom poszkodowanym przez wydarzenia na Ukrainie, uchodźcom syryjskim w Libanie, ludności dotkniętej przez powodzie w Bośni i Hercegowinie i Peru oraz po trzęsieniu ziemi w Nepalu. Był także aktywnym wsparciem w walce z COVID-19 we Włoszech, Tadżykistanie, Kirgistanie i Libanie. Jego trzonem jest ponad 100 lekarzy, ratowników medycznych i pielęgniarek oraz psychologowie, ratownicy specjalistyczni i logistycy. 

Zespół dysponuje również specjalistycznym sprzętem, gotowym do użycia w każdym momencie.

Kliknij aby wgrać plik
Proszę załączyć dokument (format PDF lub DOC/DOCX) z CV. WAŻNE: CV musi zawierać następujące zgody: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko". "Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez Fundację Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej"
Test z j.angielskiego znajduje się na stronie: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScXh0_cf873Kon-G-9zT7RAp2GZDNNj6fMky-JZcs1FQ_I9eA/viewform?usp=pp_url